A-groep rit 1
Vertrek: 09:00 uur
Aantal kilometer: 77 km
Hoogtemeters: 452 meter
Parcours: Wetteren – Oordegem – Zonnegem – Burst – Aaigem – Herzele – Sint-Lievens-Esse – Sint-Maria-Lierde – Erwetegem – Zottegem – Elene – Balegem – Scheldewindeke – Munte – Bottelare – Melle – Laarne
Kopmannen: 4 (1 punt)
Segment:
-afstand: 3,94 km
-gemiddelde hellingspercentage: 1,05%
-hoogtewinst: 45 meter
–start: te Sint-Lievens-Esse -) begin klim Arestraat, Terbiest, Populierestraat
-via: Terbiest, Populierestraat, Schipstraat
–einde: kruispunt N42 (Europaweg)